RSS

Esmu no laukiem!

12 Feb

Ja nu tomēr, rīt nesanāks neko ierakstīt – tad par pārsteigumu tētim darba nedēļas sākumā, nolēmu, ka jāieraksta šonakt!

Kas notiek?

Pēc kalna nākošajā dienā, (otrdienā) – nošmaucu universitāti un dodos strādāt – vēlāk vakarā devos uz sērfinga kluba tikšanos (kas izrādas beigās bija tikai pasēdēšana klubā, jo par  īstām braukšanām viņi runājot savā facebook lapā. Nu nekas, ražīgi dodamies tālāk ar Grieķu Annu uz bibliotēku. Pilnmēnes iespaidā, pūlkstens 1nos pa nakti no bibliotēkas sasskaipojam ar Esteri un nakts beidzas ar došanos uz Naktsklubu. Noliekam datorus Annas dzīvoklī un ap 2iem ierodamies Uniõnā. Visi ir piedzērušies, kamēr, mēs paņemam pa vīna glāzei un apsēdušās dīvāniņā izbaudam šo šovu.

Kāda ir nākošā diena? Tā iesākas ar mēģinājumu ielausties svešā mājā. (Ja atceraties, datorus atstājām pie Annas, izrādās viņai bija rīa lekcija, tāpēc viņa vienkārši atstāja atvērtas durvis, lai varu savākt savu datoru. Diemžēl atvērtas durvis bija arī blakus mājai un es īsti nevarēju atcerēties, kur pa nakti gājām. eh. atmiņa, atmiņa.)

Un tā trešā pilnmēnes diena noslēdzās ar to, ka esot bibliotēkā (šoreiz ar Baibu), aizdevāmies vakarā uz bāriem ar Tomasu uz Sabu. Draudzīgi un smieklīgi, īpaši, kad ēdām ābolus un viņš mums parādīja joku  šovu impractical jokers.

Tā kaut kā nobeidzās mūsu pilnmēnes ašās idejas. 5diena rīts universitātē prezentējot vizīti, kurā apskatījām Play On Wheels organizāciju (busiņš, kas braukā pa rajoniem un organizē drošu iespēju bērniem rotaļāties). Visām grupām bija stendiņi, informācija un saldumu par brīvu. Tad bija visu dienu darbs un šo sesdienu es pavadīju šķaudot un punķojoties pa māju.
Jap, saslimojos.
Diemžēl, tāpēc visām darba pārcelšanām beigās izrādās nav bijusi nekāda jēga – uz adorācijas pasākumu netiku, bet nekas. Jāsaka izbaudīju šo dienu. Pa mājām, ko paraksot, pasnaužot, daudz ēdot un dzerot tējas. Varbūt tas izklausas skumīgi, bet īstenībā esmu diezgan iedvesmota  (vai arī pie vainas ir kafija, ko baiba pagatavoja atvedot man pusdienas) – jo pēc ilgiem laikiem spēlēju ģitāru, un saskatījos visnotaļ labus video iekš http://www.actionforhappiness.org/

Šeit ir links uz vienu no video (tā kā tas ir TED TALK – ir pieejami subtitri arī krieviski http://blog.ted.com/2011/01/07/the-3-as-of-awesome-neil-pasricha-on-ted-com/ )

Un ziniet ko atcerējos sarunās pie pusdienām?

Man patika stādīt! Jā, kādreiz tač’ mana istaba vienmēr bija ar zemēm no balkona, jo stādīju redīsus un puķītes (ko Ina izmantoja kā pelnutrauku) – bet nekas – man tas patika.

Savādi. Biju pilnīgi aizmirsusi. Runājām, kā īstenībā gribas dzīvot un saimniekot. Kā gribas dzīvot pāris minūtes no pilsētas, ar sevis audzētu ēdienu, mazu, mazu dārziņu, šūpuļkrēslu, pirtiņu un tā tālāk. Gribas atkal rīta kafiju vasaras rītā ārpus mājas, stāvot zaļā zālītē.

Hā, izrādās ārzemēs attīstās vēlme būt saimniecēm.

Nu nekas, sākšu ar sīpola iestādīšanu, lai audzētu lociņus! Mīļoju un gaidiet mani Aprīlī!

 

 
Komentēt

Posted by uz Februāris 12, 2012 in Uncategorized

 

Atstāj atbildi

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

 
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 43 other followers

%d bloggers like this: